Brama uchylna

Brama uchylna

Bramy garażowe tak zwane rozwierane są o wiele bardziej praktyczne niż każde inne rozwiązanie jakie tylko możemy zastosować. Trzeba brać pod uwagę fakt, że tego typu urządzenia sprawdzają się dobrze w magazynach, czy też innych obiektach gospodarczych. Brama rozwierana jest więc wykorzystana w pełni, ponieważ tutaj mamy do czynienia z obróceniem blach montażowych o kąt 90 stopni wewnątrz garażu.

Bramę umieszczamy ostrożnie w otworze za pomocą sprawdzonych klinów drewnianych. Warto zauważyć, że sprawdzenie funkcjonowania, to podstawowa czynność którą musimy zrobić.

Musimy pozbyć się folii

Usunięcie folii ochronnej bezpośrednia z poszycia drzwi pozwalają nam na trwałe połączenie po zamontowaniu nie będziemy mieli już możliwości usunięcia tej folii, dlatego w trakcie montażu musimy pozbyć się właśnie folii. Odpowiednia pianka montażowa pozwala nam wypełnić wszystkie szpary i dzięki temu wszystko wygląda zupełnie, inaczej.

Poprawimy w ten sposób wygląd, dzięki czemu uda nam się w ostateczności uzyskać odpowiednią odległość między skrzydłami, przez co jakby nie patrzeć ościeżnica jest w miarę równa na całym obwodzie co sprawia, że łatwiej garaż się zamyka.

Art. pochodzi ze strony internetowej:  http://terrum.pl/art/13/podkategoria-1.html

Tagged with:

About author