Jaki laptop będzie dobry w podróży?

Jaki laptop będzie dobry w podróży?

Podróżowanie z laptopem może być wygodne. Ważna jest jednak waga laptopa i wielkość ekranu, najlepiej przekątna 14 cali. Poza tym trzeba pamiętać, że zarówno wysoka, jak i niska temperatura może niszczyć baterię laptopa. To zagrożenie największe dla takiego sprzętu. Przyda się matowa matryca i dyski matowe. Taki wybór jest optymalny.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Na pewno przyda się podkładka z wentylatorem, dobra torb, w której laptop będzie stabilny oraz bezpieczny, zapasowa bateria i zapasowy kabel. Laptop powinien być mały, poręczny i lekki. Taki sprzęt na pewno posłuży nam długo. Można kupić na przykład używanego laptopa za 600-700 złotych, dzięki któremu nasze podróżowanie będzie nie tylko miłe, ale też tanie.

Do korzystania z gier i poczty mejlowej na pewno wystarczy nam malutki netbook. Jest to opcja korzystna i przydatna do dbałości o kontakt ze światem. Każdy komputer trzeba czasem wyczyścić i oddać do serwisu np http://www.tani-laptop.com/c/5/poleasingowe-notebooki.html – to przydatna porada na zakończenie tego tekstu.

Tagged with:

About author