Kret i Nornica

Kret i Nornica

Dzisiaj w naszych ogrodach, czy trawnikach bardzo często możemy spotkać nieproszonych gości, którzy będą dewastować nasz pięknie wyglądający trawnik. Nic dziwnego, że chcemy chronić nasze ogrody parki, czy boiska znajdujące się wokół nas.

To właśnie wiosną możemy liczyć na pierwsze prace związane z przycinaniem drzewek i krzewów oraz inne czynności jakie najczęściej wykonuje się właśnie na tą porę roku.

Z czasem w naszej okolicy pojawia się coraz więcej tych szkodników jest to idealny znak, że musimy jak najszybciej rozpocząć z nimi walkę. To jedyny sposób na te szkodniki. Odpowiednie siatki na krety stanowią dla nas bardzo solidne zabezpieczenie, jednak w praktyce tego typu pułapki muszą być właściwie ułożone tylko, wtedy jest szansa na to , aby szkodnika i raz na zawsze się go pozbyć

Łatwo nie będzie

Musimy się liczyć z tym, że tego typu sprzęt nie będzie łatwy w wykorzystaniu i, dlatego też musimy postarać się o to, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla nas. To nie przypadek, że tego typu pułapki, czy, kto woli zabezpieczenia są takie popularne.

1

Taka siatka pod trawnik jest dziś do wykorzystania i co najważniejsze możemy, to wszystko rozłożyć dowolnie jak się nam podoba na całej powierzchni ogrodu. Nie mamy do czynienia z szczelinami przy samych łączeniach dodatkowo na taką siatkę możemy nasypać około 10 cm ziemi i wykonać trawnik. Siatki tego typu, to nic innego jak tworzywa PCV. Są one na tyle dobre , że nie gniją, czy też nie korodują i jest to jedna z najlepszych rzeczywistych ochron przed kretami.

Zobacz na: strongnet.pl – siatki na krety StrongNet

Tagged with:

About author