Odczynianie klątw i czarów

Odczynianie klątw i czarów

Klątwa, to miażdżąca energia magiczna nadawana do adresata podczas odpowiedniego obrządku magicznego. Polega on na tym, iż ktoś komuś niedobrze życzy i ta niedobrze życząca postać albo wynajęty przez nią fachowiec wypowiada w odpowiednim rytuale magicznym jej rodzaj, długość twierdzenia, kogo on obowiązuje i jakiej płaszczyzny życia. Samoistna próba odczynianie klątw i uroków, mianowicie oswobodzenia się od tego gatunku energii wypływających z klątw, przeprowadzona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, bowiem tego modelu zachowanie może sprowadzić nasilenie się działania klątwy i szwank na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest pewnym zwyczajem na otrzymanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają najczęściej osoby, które odnalazły się na powszechnym życiowym zakręcie i przebywają w obliczu odejścia z towarzyszem bądź przeczuwają, iż małżonek oddala się od nich i chcą zatrzymać go za wszelaką cenę. I tak dokładnie można obrazowo scharakteryzować magię miłosną – jako możliwość na zdobycie czyjejś miłości, na powrót partnera, na schwytanie go przy sobie za wszelaką cenę. Czy urok magia miłosna jest trafnym zwyczajem na otrzymanie czyjejś miłości? To pozyskanie czyjejś miłości na siłę, to zatrzymanie kogoś przy sobie na siłę, to stworzenie czegoś nienaturalnego, co dalekie jest od miłości a wygląda bardziej zniewolenie drugiego człowieka. Na siłę, przeciwko jego woli. A jeśli go nie zdobędziemy, należy zezwolić, żeby ta osoba odeszła. Na nas również gdzieś czeka i mocna miłość, która się nie skończy, i przenikliwe zadowolenie, które będzie magiczne w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy pragnęli żadnego obyczaju czy zaklęcia.

Najsilniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu występują wielorakie niepozytywne doświadczenia: nadzwyczajne przypadki okoliczności, sprawy, w których wciąż ponosimy niekorzyści, również materialne jak i niematerialne, przeczucie, iż przez lata przebywasz w sytuacji bez wyjścia, trafiasz się w zamkniętym kręgu przejść, wszelakie starania spełzają na niczym, wyszukujesz miłości i ciągle osiągasz zawodu. Jest, że całe lata istniejemy w takim stanie, wierząc, że tak ma być. Zapewne jesteśmy pod wpływem czarnej magii. Magia, to zarządzanie energią w różnych celach. Jedynie zamysły mogą być wielorakie i możliwość wykorzystania energii. Traktuje się toteż, że jeśli ktoś ma nieuczciwe cele i kombinuje energią bez wiedzy i akceptacji osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie zręczność rujnowania innym ludziom, natomiast nagminnie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i osobistych postaw. Ocena, która wielokrotnie pozwala na poznanie, czemu nienawidzę tej osoby, czemu potrzebuję jej zaszkodzić, czy mam takie pełnomocnictwo, co z tego wyniknie dla mnie i dla pozostałych? Faktyczne praktykowanie magii, to sztuka rozrostu na każdej realnej platformie etycznej i moralnej także, która na tyle rozwija świadomość siebie, świata, zdarzeń, iż niepraktyczne są jakieś czynienia fizyczne, wystarczy skoncentrowana myśl.

Nasza strona urok magia miłosna ezopark.com zapraszamy.

About author